Veri koruma 

Sitemiz biracayipblog.com değerli ziyaretçilerinin güvenliğini her zaman  önemsemektedir. Sitemize ziyarette bulunan siz değerli ziyaretçilermize bu konu hakkında bilgi vermek istedik.

Veri toplama Ve Analizi

Ziyaretiniz sırasında siz değerli ziyaretçilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için bazı bilgileriniz sistemimiz tarafından otomatik olarak alınmaktadır. Bu konuda endişeniz olmasın çünkü alınan bilgiler kesinlikle 2.şahıs kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Sizlerden sistemimiz tarafından alınan bilgiler şunlardır:

Servis sağlayıcı ismi, Ziyaret ettiğiniz web sayfası, sitemizde ziyaret ettiğiniz diğer web sayfalar, IP adresiniz.

Kişisel Verileriniz hakkında

Verileriniz kesinlikle 2. veya 3.şahıs kişiler ile paylaşımaz ek olarak sistemimiz de bulunan verileriniz sizlerin güvenliği için SSL sertifikası ile korunmaktadır bu güvenlik protokolü siz değerli ziyaretçilerimiz için bizim bir hizmetimizdir.

İletişim 

Bizlere ulaşmak için info@biracayipblog.com adresine mail atabilirsiniz en geç 24-48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

Reklam Politikası

Sitemizde kullanılan reklamlar tamamen güvenlidir ziyaretçiye herhangi bir zararı veya tehlikesi yoktur. Sitede alınan verileriniz reklam servisleriyle paylaşılmamaktadır.

Telif Hakkı 

5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Üyelerimiz kendi paylaşımlarından ve kendi yorumlarından sorumludur.